ENGELLİ ÇOCUK / BEBEK ARABASI


Engelli Çocuklarımız İçin Engelli Çocuk - Bebek Arabası Hoggi Markasıyla çok özel olarak üretilmiştir.  Engelli Çocuk yada Bebek Arabaları modern, sportif ve şık tasarımlara sahiptir.  Çok rahat ve kullanışlı olmakla birlikte herhangibir alete ihtiyaç duymadan çok rahatlıkla ve hızlıca katlanabilir özelliğide sahiptir.

Engelli Çocuk Arabası  özel olarak tasarlanmış tekerlekleri sayesinde çok iyi manevra kabiliyetine sahiptir. Düz, engebeli alanlarda bile sizleri yormadan ve uğraştırmadan çok iyi şekilde dönme açısı özelliği vardır.

Engelli Çocuk / Bebek Arabaları ayarlanabilir özelliği sayesinde (sırt yüksekliğinin ayarlanması, koltuk genişliğinin ayarlanması, alt bacak kısımlarının uzunluk ayarlarının yapılması v.b) çocukla birlikte büyür ve uzun zaman Engelli Bebek / Çocuk arabasını yeniden satın almak zorunda kalmazsınız.

Tüm özellikler Engeli Çocuk / Bebek arabası için mühendisler tarafından özel olarak tasarlanmıştır. Metal, Plastik ve Kumaş aksamları birinci sınıf dayanıklı malzemeler kullanılarak üretilmiştir.  Dengeleme sistemi yine ayrıca çok özel olarak tasarlanmıştır.

Ergonomik tutma yerleri tam bir kontrol ve rahatlık sağlayarak böylelikle güvenli sürüş sağlar ve sürüş esnasında kendinizi ve çocuğunuzu güvende hissedersiniz. 

Geniş aksesuar yelpazeziyle birlikte ayrıca yılın 4 mevsiminde  çok rahatlıkla kullanılabilmektedir. Engelli Çocuklarımız için her yönüyle ve her açıdan herşeyi düşünülerek tasarlanmış özel çocuklarımız için engelli çocuk arabalarıdır.