ENGELLİ ÇOCUK / BEBEK PUSETİ


Engelli Çocuklarımız İçin Engelli Çocuk - Bebek Puseti Hoggi Markasıyla 1.sınıf malzeme ve 1.sınıf işçilik kullanılarak üretilmiş olup sizlerin hizmetine sunulmuştur. Hafif ve sağlam yapısıyla  çok rahat ve kullanışlı bir üründür. Şık ve zarif görünümlü olarak çok özel olarak üretilmiştir.

Rahat ve katlanabilir yapısıyla Engelli Çocuk - Bebek Puseti olarak özel bir şekilde dizayn edilmiştir. Katlanması çok çok rahattır. Sizleri uğraştırmadan anında katlayarak ürünü minumum küçüklüğe dönüştürebilirsiniz.

Engelli Çocuk - Bebek Puseti  özel olarak tasarlanmış tekerlekleri sayesinde hareket halinde yada durduğu yerde en iyi ve en rahat şekilde zorluk çıkarmadan kolaylıkla dönebilme yeteneğine sahiptir.  Dönme açıları mükemmel şekilde mühendislerimiz tarafından en ince ayrıntılar düşünülerek tasarlanmıştır.

Engelli Çocuk / Bebek Pusetleri her açıdan ayarlanabilir özelliği sahip olup  koltuk genişlikleri rahatlıkla ve zahmetsizce ayarlanabilmektedir. Aynı şekilde sırt açısı kolaylıkla ayarlanabilmekte ve çocuklarımıza uygun olacak şekilde ayarlanabilmektedir.  Alt bacak açıları ve uzunluğu yine çocuklarımıza uygun olacak şekilde dizayn edilmiştir. 

Tüm özellikler Engeli Çocuk / Bebek Puseti için mühendislerimiz tarafından çok özel olarak en ince ayrınısıyla tasarlanmıştır. Bütün kullanılan malzemeler 1.sınıf malzemeler kullanılarak üretilmiştir. Yük dengeleme sistemi yine aynı zamanda en mükemmel şekilde dizayn edilmiştir.

Ergonomik tutacak kolları tam bir rahatlık ve kullanım kolaylığı sağlamaktadır. Bu sayede kontrol tamamen kullanıcıda olabilmektedir. Güvenli sürüş sağlanarak sürücünün rahat etmesi sağlanmaktadır. 

Geniş aksesuar tercihleri ile birlikte  mükemmel bir ürün olarak kullanıma sunulmuştur.  Engelli Çocuk - Bebek Puseti olarak rahatlıkla tercih edilebilecek bir üründür. Firmamız her ürünümüzde olduğu gibi bu ürünümüzde de sizlerin beğeneceği garantisini vermektedir.