ENGELLİ ÇOCUK / BEBEK ÜRÜNLERİ


Engelli durumdaki Özel Çocuklarımız İçin özel olarak tasarlanmış engelli çocuk yada bebek ürünleri Hoggi markasıyla sizlere en iyi şekilde sunulmaktadır. Tüm ürünlerimiz en iyi kalitede malzeme ve 1.sınıf işçilik kullanılarak üretilmiştir. Ürünlerimiz hafif, modern ve şık görünümlü, çok kullanışlı ve çok sağlam bir yapıya sahip olarak üretilmiştir.  

Engelli Çocuk / Bebek Ürünleri sektöründe hizmet veren firmamız çocuklarımızın engellilik durumlarına göre hareket ederek onları rahat ettirecek ve kullanışlı olacak ürünlere imza atmaktadır. Her zaman için Engelli Çocuk Ürünleri sektöründe tüm ürünlerimiz mühendislerimizin detaylı çalışmaları sonucunda en ince ayrıntılar düşünülerek ve tasarlanarak üretilmektedir. Ürünlerimiz rahatlıkla ve zahmetsizce katlanabilir yapıya sahiptirler. Bu sayede ürünler sizleri hiç yormadan pratik şekilde ve hızlıca katlanabilmektedir.  

Engelli Çocuk - Bebek Ürünlerimizin hepsi çok özel olarak tasarlanmışlardır. Örneğin tekerleklerin birbirleri ile uyum içerisinde hareket ederek gerek ön gerekse arka tekerlekler en iyi şekilde dizayn edilmişlerdir. Kendi etrafında çok rahat ve takılmadan dönebilmektedirler. Konfor ve hafiflik hepsi bir arada tasarlanarak üretilmiştir. 

Engelli Çocuk / Bebek Ürünleri birçok açılardan kolayca ayarlanabilme (yükseklik, genişliğinin ayarlanması, arkaya yaslanma v.b) her açıdan ayarlanabilir özelliği sahiptir. Firmamız bu gibi konularda en büyük hassasiyeti göstererek ürünlerin çocukla birlikte büyümesi sağlanmaktadır. 

Ürünlerimiz üzerinde bulunan tüm özellikler Engeli Çocuk / Bebek Ürüleri için konusunda kendisini geliştirmiş deneyimli ve uzman mühendislerimiz tarafından tasarlanmıştır.  Bütün bunlara ilaveten tüm ürünlerimizde kullanmış olduğumuz malzemeler kaliteden ödün vermeden kullanılmıştır. Dayanıklı, sağlam yapısıyla dünya genelinde kabul görmüş ve kullanılmakta olan ürünlerdir. 

Engelli Çocuk / Bebek ürünlerimizde el ile tutulan yerler ergonomik ve rahat kullanılabilecek şekilde tasarlanmışlardır. Ürünlerimizin hemen hemen birçocu ek olarak geniş aksesuar yelpezesi ile kullanılabilmektedir.