ENGELLİ ÇOCUK ve YETİŞKİN TEKERLEKLİ SANDALYE


Engelli Çocuk ve Engelli Yetişkin Tekerlekli Sandalye üretimi Hoggi markasıyla profesyonel bir şekilde üretilmektedir. Estetik ve şık görünümle birlikte konfor bir arada kullanılmıştır. Engelli çocuklarımız ve Engelli yetişkinlerimiz için çok özel olarak tasarlanmıştır. 

Çok rahat ve hızlı bir şekilde katlanma özelliğiyle bulunduğunuz yerde tekerlekli sandalyeyi anında küçültebilirsiniz. Hoggi mühendisleri teknik olarak en ince ayrıntısıyla katlanma özelliğini düşünerek katlama işlemini maksimum seviyeye getirmişlerdir.

Engelli Çocuk Tekerlekli Sandalye özel olarak tasarlanmış tekerlekleri sayesinde çok iyi şekilde dönebilme ve  hareket edebilme yeteneğine sahiptir. Mükemmel dönme hareketi ile çok rahat ve zorlanmadan hareket edilebilmektedir. Kullanıcı ile birbirine uyum halindedir. Konforlu tasarım kullanıcıya büyük konfor  sağlamaktadır.  

Engelli Çocuk Tekerlekli Sandalyeleri her açıdan ayarlanabilir özelliği sahiptir. Kullanıcıların rahat ve konforlu sürüş yapabilmesi için Alman Mühendislerimiz en ince ayrıntısına kadar tüm özelliklerini düşünerek dizayn etmişlerdir. Profesyonel bir tekerlekli sandalye tasarımı olan ürünlerimiz gerçektende engellilerimizin hareket ihtiyaçlarını mükemmel bir şekilde karşılamaktadır. 

Engelli Çocuk Tekerlekli Sandalyelerimiz tüm ürünlerimizde olduğu gibi en kaliteli malzemeler ve mükemmel işçilik kullanılarak üretilmişlerdir. Tekerlekli sandalyelerimiz dünya genelinde tercih edilen ve yaygın olarak kullanılan ürünlerimizdir. Bizler için önemli olan Engelli bireylerimizin ihtiyaçlarını maksimum düzeyde karşılamaktır. 

Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgileri her zaman iletişim kanallarımızdan herhangibirini kullanarak alabilirsiniz. Konusunda uzman ve deneyimli personelimiz sizlere her türlü bilgileri vermeye her zaman hazırdır. Çerçeve ve kılıf renk seçenekleriyle uyum halinde modern görünümlü ürünümüzü tercih edebilirsiniz.