ENGELLİ HAVALI OTURMA MİNDERİ


Engelli Havalı Minder temini yapan firmamız Engellilerimiz için kaliteli ve markalı havalı minder satışını gerçekleştirmektedir. Herhangibir engelinden dolayı yürüyemeyen engellilerimiz için tasarlanmış olan minder çeşididir. Havalı olması sayesinde yaraların vb. deformelerin önüne geçilebilmektedir. 

Havalı Oturma Minderi sıvıyı geçirmeyen özellikte üretilmiştir. Ergonomik ve konforlu tasarımı ile engelli bireylerimize rahatlık ve konfor sağlamaktadır. Bası yarası v.b sorunların oluşmasını engelleyen bir yapıya sahiptir. Basıncı azaltmak ve teröpotik fayda sağlamak için özel olarak tasarlanmıştır. 

Havalı Oturma Minderi çok rahatlıkla su sabun gibi temizlik malzemeleriyle çok rahatlıkla temizlenebilmektedir. Tamamen hijyenik bir yapıya sahiptir. Yüksek kalite standartlarında imal edilmiş olup koku ve deforme gibi durumlar oluşmamaktadır.

Tekerlekli sandalyelerde uzun süreli oturma durumunda olan engelli bireylerimiz için oldukça kullanışlı bir üründür. Böylece yara v.b. oluşumunun önüne maksimum düzeyde geçilmiş olmaktadır. 

Havalı Oturma Minderi bir valf aracılığı yardımı sayesinde hava ile doldurulur. Hava eşit olarak tüm hücrelere otomatik olarak dağılır ve böylece yüksek düzeyde basınç sağlar.