TEKERLEKLİ SANDALYE YEDEK PARÇA


Tekerlekli Sandalye Yedek Parça satışı hizmetleri veren firmamız ihtiyaç duyduğunuz tekerlekli sandalye yedek parçalarının temin işlemlerini mümkün olan en kısa süre içerisinde yerine getirmektedir. Tekerlekli sandalyelerin parçaları zaman içerisinde birçok nedene bağlı olarak kırılabilir, parçalanabilir yada bozulabilirler.  Firmamız bu tür sorunları en kısa süre içerisinde çözecektir.

Manüel yada akülü Tekerlekli Sandalye Yedek parçaları olan Ön yada Arka Dolgulu yada havalı tekerlekler, Rulmanlar, oturma yerleri, maşalar, oturma minderi, sırt şiltesi, sırt minderi, sırt desteği, ayak paletleri, güneşlik tentesi, ayak destek bandı, kolçak altı desteği, topuk destek aparatı, ayak basma plastiği, dene tekeri, omuz desteği, emniyet kemeri, göğüs kemeri, baş ve kol desteği, yemek masası tablası, baş tutm aparatı v.b daha bir çok yedek parçalar firmamız tarafından temin edilmektedir. 

Firmamız tekerlekli sandalye yedek parçaları temini konusunda her zaman olduğu gibi sizlerinde ekonomik konuşllarını göz önünde bulundurarak sizlere mümkün olduğu kadar en uygun fiyatlarla hizmet etmektedir. 

Tekerlekli Sandalye Yedek parçaları ile ilgili her zaman bizlerden bilgi alabilirsiniz. Satış danışmanlarımız sizlere yedek parça konusunda detaylı bilgi vermeye her zaman hazırdır.